WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Total
bg: Общо

en: Email
bg: Е-поща
