WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল
