WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ
