WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Lozinka

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime
