WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Website
ca: Lloc web

en: Migrate
ca: Migració
