WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Total
cs: Celkem

en: Email
cs: E-mail

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Website
cs: Webová stránka
