WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: Total
cy: Cyfanswm
