WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: Total
da: I alt

en: Email
da: E-mail

en: Display name
da: Display

en: Migrate
da: Migrér

en: Excerpt
da: Uddrag

en: Created Date
da: Oprettelsesdato

en: Registered
da: Oprettet
