WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: User id
el: Id χρήστη
