WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Display name
eo: vidigata nomo
