WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Total
et: Kokku

en: Email
et: E-kiri

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Migrate
et: Migreeri
