WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Email
eu: Eposta

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Migrate
eu: Migratu
