WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Total
fa: مجموع

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Migrate
fa: انتقال
