WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Total
fi: Yhteensä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Migrate
fi: Muuta
