WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan
