WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Email
fr: Courriel

en: Display name
fr: Nom de l'affichage

en: Post title
fr: Titre de contribution

en: Website
fr: Site web

en: Migrate
fr: Migrer

en: Excerpt
fr: Extrait

en: File Name
fr: Nom du fichier

en: Registered
fr: Enregistré

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Post ID
fr: Identifiant (ID) de contribution

en: Post type
fr: Type de contribution

en: Modified Date
fr: Date Modifiée
