WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Post title
gl: Título do envío

en: Migrate
gl: Migrar
