WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર
