WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Total
he: סך הכל

en: Email
he: דוא"ל

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Migrate
he: מיגרציה
