WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Name
hi: नाम

en: Total
hi: कुल

en: Email
hi: ईमेल

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम
