WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Total
hr: Ukupno

en: Email
hr: E-pošta
