WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Email
hu: E-mail

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Post title
hu: Bejegyzés címe

en: Website
hu: Webhely

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: Excerpt
hu: Szemelvény

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Created Date
hu: Létrehozás dátuma
