WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ
