WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Parent
is: Foreldri

en: Name
is: Nafn

en: Total
is: Samtals

en: Email
is: Netfang

en: Display name
is: Birta nafn

en: Website
is: Vefsíða
