WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Parent
it: Genitore

en: Name
it: Nome

en: Total
it: Totale

en: Email
it: E-mail

en: Display name
it: Nome visualizzato
