WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: Total
ja: 合計

en: Email
ja: メール

en: Display name
ja: 表示名

en: Migrate
ja: 移行

en: User id
ja: ユーザーID
