WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
