WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты
