WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល
