WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Registered
kn: ನೋಂದಾಯಿಸಲಾದ
