WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل
