WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data
