WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Total
lv: Kopā

en: Email
lv: E-pasts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Post title
lv: Ieraksta virsraksts

en: Migrate
lv: Migrēt
