WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Password
mg: Teny miafina
