WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
