WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл
