WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Total
mr: एकूण

en: Email
mr: ईमेल

en: Website
mr: संकेतस्थळ
