WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Password
ms: Kata laluan

en: Parent
ms: Induk

en: Name
ms: Nama

en: Email
ms: E-mel

en: Created Date
ms: Tarikh Dicipta
