WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်
