WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Content
no: Innhold

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: Parent
no: Overordnet

en: Name
no: Navn

en: Total
no: Totalt

en: Email
no: E-post

en: Display name
no: Visningsnavn

en: Website
no: Nettsted

en: Migrate
no: Migrer

en: Excerpt
no: Utdrag

en: File Name
no: Filnavn

en: Post type
no: Innleggstype
