WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल
