WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn
