WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Website
oc: Site web
