WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном
