WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک
