WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Password
pt: Senha

en: Parent
pt: Pai

en: Name
pt: Nome

en: Display name
pt: Nome da vista

en: Migrate
pt: Migrar
