WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Migrate
ro: Migrare
