WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: Total
ru: Итого

en: Display name
ru: Название отображения

en: Post title
ru: Заголовок сообщения

en: Website
ru: Вебсайт

en: Migrate
ru: Миграция

en: Excerpt
ru: Цитата

en: File Name
ru: Имя файла

en: Registered
ru: Зарегистрированные

en: User id
ru: ID пользователя
