WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma
