WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
